Přeskočit na obsah
Home » Půjčovna

Půjčovna

Víme, že investice do botiček není nic malého. Obvykle se u kvalitních bot na platformě pohybujeme v částkách od 1 700 Kč až do 5 000 Kč za pár. Právě proto jsme se rozhodli, že vám botky zpřístupníme, abyste si vyzkoušely různé typy a taky abyste si raději třeba zainvestovaly do permice, než zjistíte, jak moc vážně to s exotikem cítíte 🙂 Botičky po každé lekci důkladně desinfikujeme sanitolem.

Více o tom jak botičky vybrat, kde koupit, jak o ně pečovat najdete zde v článku: Jak vybrat poledance boty

Cena půjčovného je 100 Kč / pár / lekce – pokud máte rezervovaný celý kurz je cena 50 Kč / pár / lekce.

V případě, že botky nechtěně poškodíte, třeba se urve pásek, což se prostě sem tam stane… (s drobnými oděrky se počítá), uhradíte nám opravu. Nemusíte se bát, že by to byl nějaký maras. Máme super opraváře v Bohumíně, co nám opravuje botky už léta, takže má zkušenosti a nástroje na tento typ střevíčků právě na poledance. A protože nás má rád, opravuje nám to za pár kaček.

Botičky – Goldie 40 velikost

Botičky – Shark one 38 velikost

Botičky – Shark TWO 38 velikost

Botičky – Pinky 39 velikost

Botičky – Pirate 37 velikost

Botičky – Rainbow 38 velikost

Botičky – Vamp 38 velikost

Lekce POLEDANCE EXOTIC probíhají v Poledance Havířov vždy ve čtvrtek od 19 hodin. V Poledance-Ostrava.cz v úterý od 17 a 18 hodin, V pátky od 18 hodin a v neděle od 15 hodin. ROZVRH ZDE.

Pro rezervaci BOTIČEK nás prosím kontaktujte alespoň 2-3 dny před plánovanou lekcí 🙂 abychom je stihli dovézt do Ovy nebo Havru.

Ideálně na Facebooku Havířov, Facebooku Ostrava, SMS nebo telefonicky u Baily 731 061 381.